עוברים לאיים המלדיביים. יוצאים וגרים באיים המלדיביים

 

 

כשאנחנו חושבים על מקומות בהם אנו רוצים לברוח לחלוטין מהמציאות שמסביבה ומהשגרה היומיומית, הם עולים מיד בראש: האיים המלדיביים.

ללא צל של ספק, הם מייצגים את הרגיעה האולטימטיבית בדמיון הקולקטיבי. חופי גן עדן, ים צלול קריסטל ... אידיאלי למי שרוצה ליהנות מהשלווה והיופי שבטבע הלא מפונק. אולם בדרך כלל ההנחה היא כי פינות נפלאות אלו יכולות להיות יעד של שוק יעד ברמה מסוימת. שום דבר לא יכול להיות יותר לא בסדר! קניית נכס באיים המלדיביים יכולה להיות הפיתרון האידיאלי לכל מי שפשוט רוצה להשקיע בנדל"ן זר. כיום, למעשה, אנו נחשוף את כל הטיפים לעשות צעד גדול זה בשלווה מוחלטת, מבלי להיגרם בעיות לא נעימות.

ואז, אם אתה מוכן, נוכל להתחיל!

נתחיל בכך שהאיים המלדיביים מוצגים כסביבה מבודדת לחלוטין משאר העולם. אין לזלזל בתכונה זו, במיוחד אם אתה בא מהעולם המערבי, עם מקצבים תזזיתיים ולחץ על הפרק.

               

זהו ארכיפלג המורכב ביותר מאלף איים, שם ניתן לתרגל פעילויות בקשר ישיר עם הטבע, כמו צלילה עם קרני מנטה וכרישי לוויתן.

ההשתלבות בתרבות המקומית לא תהיה קשה כל כך, בהתחשב בכך שהשפה המקומית, הדוהי, הוחלפה על ידי אנגלית, נלמדה בבתי ספר ודיברה בצורה מושלמת על ידי 98% מהאוכלוסייה.

אבל השאלה שרבים שואלים היא: האם עדיף לעבור לאיים המלדיביים? כדי לתת לך תשובה הקרובה ככל האפשר למציאות, החלטנו לכלול רשימה קטנה עם מחירים עבור המוצרים והשירותים העיקריים. העיר שנחשבת היא הבירה, מאלה והמטבע הרשמי הוא הרופיאה של האיים המלדיביים. (1 rufiyaa של האיים המלדיביים תואם 0.057 יורו).

ארוחה, מסעדה כלכלית 60.00 Rf

ארוחה לשני אנשים, מסעדה ממוצעת, שלוש מנות 456.82 Rf

תפריט ממקדונלד'ס (או תפריט שווה ערך) 139.50 Rf

חלב (רגיל), (1L) 25.75 Rf

לינה של לחם לבן טרי (500 גרם) 23.00 Rf

אורז (לבן), (1 ק"ג) 9.50 Rf

ביצים (רגילות) (12) 24.00 Rf

כרטיס אחד לכיוון (תחבורה מקומית) 25.00 Rf

מנוי חודשי (מחיר מלא) 800.00 Rf

תשלום ראשוני במונית (תעריף רגיל) 25.00 Rf

בסיסי (חשמל, חימום, מיזוג אויר, מים, אשפה) לדירה של 85 מ"ר 3,298.61 Rf

אנו יכולים לומר באופן כללי כי יוקר המחיה פרופורציונלי היטב להצעה הקיימת בשטח. אבל מה שאנחנו רוצים לדעת יותר עליו זה איך לעבור בשוק הנדל"ן המקומי.

בכל הערים הגדולות של האיים המלדיביים, מבחינת הנדל"ן, המחירים הומוגניים בסופו של דבר, וזו הסיבה ששיקול דעתו של הקונה העתידי הוא הבחירה במקום פחות או יותר בסמוך לחוף: היופי סביבו יהיה ברמה גבוהה באותה מידה!

לחתימת חוזה מכר המחירים מתחילים ב -63.686,48 Rf למ"ר. המצב שונה לגבי חוזי השכירות, עם בסיס חודשי של 9.055,56 Rf. מה לומר, עכשיו אתה יודע הכל על הארץ הזאת ... אתה רק צריך לארוז!

Related Insights

  •  
    עוברים לאיים המלדיביים. יוצאים וגרים באיים המלדיביים

        כשאנחנו חושבים על מקומות בהם אנו רוצים לברוח לחלוטין מהמציאות שמסביבה ומהשגרה היומיומית, הם עולים מיד בראש: האיים המלדיביים. ללא צל של ספק, הם מייצגים את הרגיעה האולטימטיבית בדמיון הקולקטיבי. חופי גן עדן, ים צלול קריסטל ... אידיאלי למי שרוצה ליהנות מהשלווה והיופי שבטבע הלא מפונק. אולם ב ...

תוצאות החיפוש

Cod. 36530

מכירה בית, האיים המלדיביים, Male, Male, center

Reserved negotiation
מכירה
בית

148 m²
בית יפהפה למכירה רע
2005-2021 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. העדפות

    לשימוש טוב יותר של האתר Realigro, להגדיר את ההעדפות שלך עבור שפה, מטבע, מטר מרובע או מטר רבוע

    קבע עכשיו אל תציג שוב
BB