מעבר פורטו ריקו: כל מה שאתה בהחלט צריך לדעת!

 

 אהבה ממבט ראשון יכולה להיות הכותרת של מאמר המערכת שלנו, כי העם היום אנחנו ננתח לך איתך, הוא באמת ייחודי ונפלא. אנחנו מדברים על האי פורטו ריקו. מדינת האי הזאת היא חלק מארה"ב כשטח שלא שולב, והוא ממוקם בדיוק בחלק הצפוני-מזרחי של הים הקריבי, קרוב מאוד לרפובליקה הדומיניקנית ולאיי הבתולה. המדינה היא כל כך מרתקת עד כדי קבלת הכינוי "" Isla del Encanto "" ממש "" האי של קסם "" בגלל האפקט המגנטי וכמעט קסום זה צפה בכל למבקרים בו. אם אתה מעוניין גם לקחת חלק בהמון אנשים לבקר את האי כל שנה ולאחר מכן להחליט לעבור פורטו ריקו, לא תצטרך לעשות הוא פעל לפי העצה שלנו. למעשה, היום אנו לחשוף לך כמה פרטים חשובים מאוד על המדינה הזאת, אשר, עם זאת, לעתים קרובות לא נלקחים בחשבון על ידי המשקיעים, גרימת בעיות רבות.

                                                  

             

                 
נתחיל באומרו כי בפורטו ריקו העלות הכוללת של החיים היא מעט גבוהה יותר מאשר בארצות הברית. מצרכי מזון יש עלייה במחירי שלהם על 23% לעומת סין, באופן כללי, מס המכירות הוא 12%. עם זאת, דברים רבים הם הרבה יותר זולים, כמו רחוב מזון, המסעדות ומוסדות balneari.Ma עבור משקיעים פוטנציאליים הם אלמנט חשוב מאוד: לא תשלמו מסים על המגורים העיקריים או על הכנסה פסיבית.

דמי השכירות הם דומים לאלה בארצות הברית, כך שאם אתה מעוניין להשקיע נכס, אתה רוצה לקנות בית, עם תשלום משכנתא חודשית הרבה יותר נמוך מאשר את שכר הדירה.

בכל הנוגע לעלויות מים וחשמל, גם במקרה זה, תוכנית התעריף משקפת את זו של ארצות הברית. אבל החיסכון ניתנים על ידי טמפרטורות גבוהות של המדינה, אשר תמיד מתנדנד סביב 24 - 30 ° C, אשר דורשים את ההתקנה של מזגנים, אבל היעדר מוחלט של תנורי חימום.

ברמת החינוך, פורטו ריקו יש שיעור אוריינות יוצא דופן: 90%. ספרדית היא השפה הנפוצה ביותר אבל אנגלית מסיבות מובנות נלמדת בכל בתי הספר.

ברמת העבודה, החל משנת 2017, שיעור האבטלה גדל מעט עבור זרים, כפי שידוע כי פורטו ריקה בתרבותם נוטים להיות פטריוטי במיוחד. ביטוח בריאות הוא גם לא מסופק על ידי המעסיקים, אבל יש לרכוש בנפרד ופרטיות.

בואו עכשיו להסתכל על המחירים הקשורים הן חוזי השכירות ואת הנכס כמכשיר למכירה. באשר לרכישת בית בפורטו ריקו, המחירים מתחילים ב 40,000 € עד פסגות גבוהות מאוד עם וילות יוקרה נוספת. מצד שני, אם אתם מתכוונים לחתום על חוזה שכירות, הפתרונות הם בין השונים ביותר, הן ביחס לאזור הנבחר, והן לאותו בעל. בדרך כלל החל מ -150 יורו לחודש (עבור דיור קטן סטנדרטי) ואתה מקבל עד למקסימום של 700/800 יורו עבור דירות גדולות על החוף.

אנו מקווים להיות מועיל ו נתנו לך את כל המידע שאתה מחפש כדי לצאת למסע זה של חמימות, הרפיה ויופי פורטוריקני!

Related Insights

  •  
    מעבר פורטו ריקו: כל מה שאתה בהחלט צריך לדעת!

       אהבה ממבט ראשון יכולה להיות הכותרת של מאמר המערכת שלנו, כי העם היום אנחנו ננתח לך איתך, הוא באמת ייחודי ונפלא. אנחנו מדברים על האי פורטו ריקו. מדינת האי הזאת היא חלק מארה"ב כשטח שלא שולב, והוא ממוקם בדיוק בחלק הצפוני-מזרחי של הים הקריבי, קרוב מאוד לרפובליקה הדומיניקנית ולאיי הבתולה. המדינה היא ...

תוצאות החיפוש

שלום, אני מבקש ממך לא לבלבל את ההודעה שלי קצת הישירה. זה פשוט כי אני ספרדית, אבל המוסד הפיננסי בחו"ל, דווקא בצרפת עבור הבנק הפופולרי. אני בא מהחלק הזה...
Cod. 5845

מכירה שלושה חדרי שינה, פורטו ריקו, Caguas, Caguas, Paseo Degetau, Calle Degetau

454,390.31ILS
מכירה
שלושה חדרי שינה

387 m²
יפה דירה למכירה העירייה Caguas, 25 דקות מן הרצפה Juan.3rd סן (פנטהאוז) מול pool.Very השחייה הפרטית peaceful.Resort כמו חיים בשטח הבריכה, טניס וכדורסל ...
UNAVAILABLE
2005-2021 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. העדפות

    לשימוש טוב יותר של האתר Realigro, להגדיר את ההעדפות שלך עבור שפה, מטבע, מטר מרובע או מטר רבוע

    קבע עכשיו אל תציג שוב
BB