מעבר לטונגה. גרים וחיים בטונגה.

 

 

האם אתה חולם על גן עדן אבל לא יודע איזה יעד לבחור? נמאס לכם מהשיגרה הרגילה שהיא יותר ויותר מונוטונית וחוזרת על עצמה? להודות בזה: אתה יכול לדמיין את עצמך במקום חמים ושטוף שמש, בהרגעה גמורה, אבל אתה לא יודע איך להגשים את החלום שלך? אל תדאג! אנחנו ב Realigro הם כאן בשביל זה! למעשה, החלטנו לאפשר לקוראים שלנו לקבל תמונה מלאה של מה יכול להיות האומה המכריעה. הפתרון האידיאלי כדי להיות מסוגל לשנות את החיים שלך באופן קיצוני. אנו נותנים לכם רמזים קטנים: זוהי מדינת אי של פולינזיה, השוכנת באוקיינוס ​​השקט, בדיוק בין ניו זילנד להוואי. בואו לחשוף את שם הגיבור שלנו: האי של טונגה!

רכישת נכס טונגה יכול להוכיח את ההשקעה הרווחית ביותר רווחית אי פעם! איך עושים את זה? פשוט: פשוט בצע את השורות הבאות, צעד אחר צעד, כדי להבין איך לזוז בפינה זו של גן עדן!

אם אתה מוכן ומעל לכל עם חמושים עט ונייר לרשום הכל, אנחנו יכולים להתחיל!

 

                                                   

                 

                     

נתחיל עם פרט קטן אבל ללא ספק סמל. הממלכה הזאת מוגדרת גם כ"איים של חברים "בהתחשב באופי הלבבי של התושבים עם בואם של חוקרים הראשונים. תכונה זו, למרות השנים, נראה שנשאר מרכיב מפתח שנותן למשקיעים תמריץ נוסף לקנות נכס.

 

אבל בואו להגיע אל הלב של המדריך המיני שלנו. מה המסמכים הדרושים כדי לקבל גישה ארכיפלג זה? לבקשת שהייה פשוטה של ​​תייר, יהיה זה חובה להיות בעל דרכון וכרטיס טיסה חזרה לכל יעד אחר. אין צורך באשרת חיסונים מיוחדת, ולאחר קבלת אשרת תייר, תקפה לחודש, ניתן יהיה להאריך אותה לשלושה נוספים.

 

ברגע שיש לנו להתגבר על המכשול הזה, אנחנו מנסים להבין מה יכול להיות עבודה קלה כדי להיות מסוגל להתחיל מאפס. ישנן מספר פעילויות יזמיות הנחנכות ומעל הכל נדרשות במדינה זו, במיוחד למגזר החקלאי. אבל אנחנו יכולים לומר כי כל המגזרים מוכנים לברך דמויות מקצועיות חדשות. הנה רשימה קצרה:

בעלי מלאכה מיוחדים: שרברבים, טיילרים, מעצבים
רופאי שיניים
אופטיקאים
מתרגלים כלליים
מספרות
דיאטנים
מתכנתי מחשבים וטכנאים
מכניזמי כלי רכב, אופנועים ואופניים,
ייבוא ​​/ ייצוא של מוצרים שונים
פעילויות הקשורות לתיירות, ולכן מלונות קטנים, כפרים, אתרי נופש וכו '.
העלות של החיים היא אחת הנמוכות ביותר באוקיינוס ​​השקט, להיות גם אחד האזורים הטהור ביותר. המטבעות הפופולריים ביותר עבור החליפין הם דולר ארה"ב, דולר ניו זילנדי, דולר פיג 'י ואת הפאונד. אתה יכול לחיות עם כ 14 € ליום, למעט העברות בין האיים השונים. באזורים היוקרתיים ביותר אנחנו מדברים על 97 € ליום.

קל להבין כיצד רכישת הנכס הוא גם נוח. רק כדי לתת לך פרמטר השוואה, אלה הם רמות נמוכות ביותר מאשר פיג 'י!

מה לומר, אנחנו יכולים רק מאחלים לך נסיעה טובה!

Related Insights

  •  
    מעבר לטונגה. גרים וחיים בטונגה.

        האם אתה חולם על גן עדן אבל לא יודע איזה יעד לבחור? נמאס לכם מהשיגרה הרגילה שהיא יותר ויותר מונוטונית וחוזרת על עצמה? להודות בזה: אתה יכול לדמיין את עצמך במקום חמים ושטוף שמש, בהרגעה גמורה, אבל אתה לא יודע איך להגשים את החלום שלך? אל תדאג! אנחנו ב Realigro הם כאן בשביל זה! למעשה, החלטנו לאפ ...

תוצאות החיפוש

Cod. 21985

מכירה אי, טונגה, Ha'pai, Lulunga, N/A

6,017,514.00ILS
מכירה
אי

60000 m²
האי פרטי למכירה בממלכת טונגה 75 שנים חכירה להעברה, מתחדש. לבנות אתר נופש ortouristic פרטי וילה.
2005-2020 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. העדפות

    לשימוש טוב יותר של האתר Realigro, להגדיר את ההעדפות שלך עבור שפה, מטבע, מטר מרובע או מטר רבוע

    קבע עכשיו אל תציג שוב
BB