מעבר לטרינידד וטובגו: המדריך המלא

ממשיכים לנתח את יעדי החלום הרצוי ביותר הרצוי בקרב המשקיעים, אנחנו בהחלט לא יכול להתעכב על אחד המקומות היפים ביותר על פני כדור הארץ: אנחנו מדברים על מדינת האי טרינידד וטובגו. ממוקם בצפון מזרחה של ונצואלה, הרפובליקה הזאת עם פורט פורט אוף ספיין, הוא ערש של יופי נופי יוצא דופן, כי מדי שנה, להביא זרים רבים לבקר אותו, אלא גם כמה משקיעים לקנות נכס טרינידד וטובגו.

שני האיים הללו היו בין התגליות הראשונות של כריסטופר קולומבוס. השם טרינידד, שהוקצה לאי הגדול ביותר, נבחר כסמל של מסירות הדת הנוצרית הקתולית, בעוד טובאגו חייב את השם הזה בגלל הצורה המאורכת שלה כי נזכר בצורת סיגר (בטובגו ספרדית עבור הפתק ).

לאחר תקופה קריטית במיוחד, שנמשכה עד לשנות התשעים, החליטה המדינה להשתלט על המצב, ובאמצעות מחאות וקווים דיפלומטיים חדשים, ניתן היה לשפר באופן משמעותי את המצב הכלכלי שנראה דרמטי.

                    

אבל איך האומה הזאת מציגה את עצמה היום? אם אתה מעוניין גם למצוא יותר, אתה במקום הנכון! למעשה, אנחנו ב Realigro יצרו מדריך מיני חייט- made בשבילך. המסמכים הדרושים כדי לגשת, את העלות של החיים וכמה זה שווה לקנות נכס יהיה ההנחיות כי יהיה לבטא את המאמר הזה. אז למה אתם מחכים? הפוך את עצמך נוח לקרוא את השורות הבאות בזהירות. בואו נתחיל!

ככל התיעוד הנחוץ כדי לגשת לארץ זו מודאג, יש לציין כי תצטרך לספק דרכון לשהייה של לא יותר מ 90 ימים ולהראות את כרטיס החזר ממדינה המוצא או ליעד אחר. אחרת, אם תקופת השהייה ארוכה יותר, זה יהיה חובה לקבל אשרת כניסה.

אחד המרכיבים המאפיינים את הארץ, ניתן על ידי נוכחות של שטח עשיר הן ברמה הפאוניסטית, אלא גם בנוף. החוף המזרחי של טרינידד הוא מנוקד עם פארקים לאומיים, ביניהם אי אפשר שלא להבחין הקוקלוס המפורסם, ביצה המגיעה לחוף, ממוסגר על ידי יערות דקל. טובגו במקום זה ערש יער הגשם ומשתרע על כ -40 ק"מ, עם כפרים ציוריים ונופים עוצרי נשימה, עלות המחיה אינה כה גבוהה, והשירותים בשטח זה מצוינים. כדי לתת סקירה כללית על ההוצאות שאתה עלול להיתקל ברגע זה הוא הגיע לארץ, יצרנו רשימה קטנה:

 

כרטיס בכיוון אחד (תחבורה מקומית) 0.92 אירו
מנוי חודשי (מחיר מלא) 20.35 €
ארוחה, תקציב מסעדה € 5.25
כלי עזר € 47.58
השפה המדוברת היא אנגלית, אבל ספרדית היא בשימוש נרחב והוא יכול להיחשב חלופה חוקית. באופן כללי האוכלוסייה היא די אדיב ומסביר פנים, ולכן לא תהיה לך שום בעיה עם התקשורת.

אנו מגיעים עכשיו לנקודה המובהקת של המדריך שלנו: לקנות נכס טרינידד וטובגו. שוק המגורים נשאר חלש מאוד בהשוואה למדינות השכנות, אבל זה לא אומר שזה לא מתאים לעבור לגן עדן זה ארצי! באופן כללי, אנו יכולים לציין כי שוק הנדל"ן המקומי מכוונת בעיקר לעבר יעד גדול למדי, בהתחשב בנוכחות של וילות עתיקות וקרוב לחוף. עם זאת, אין מחסור ההזדמנויות החל מ 150,000 €, במיוחד באזור היבשה.

מה אנו יכולים לומר, אנו מקווים כי המדריך המיני שלנו הביא נשימה של אופטימיות ובהירות לקראת צעד גדול זה, אנו מקווים, יכול לשנות את החיים שלך!

Related Insights

  •  
    מעבר לטרינידד וטובגו: המדריך המלא

    ממשיכים לנתח את יעדי החלום הרצוי ביותר הרצוי בקרב המשקיעים, אנחנו בהחלט לא יכול להתעכב על אחד המקומות היפים ביותר על פני כדור הארץ: אנחנו מדברים על מדינת האי טרינידד וטובגו. ממוקם בצפון מזרחה של ונצואלה, הרפובליקה הזאת עם פורט פורט אוף ספיין, הוא ערש של יופי נופי יוצא דופן, כי מדי שנה, להביא זרים רב ...

תוצאות החיפוש

שקיעה עמק ן הוא אחד המאפיינים היפים ביותר באיים הקריביים. הווילה יושבת לאורך רכס משקיף למפרץ של האנגלי ציורי, מוקף שני דונם של גנים ומטעים מטופחים. הד...
וטובגו איתותים היל - מגודר קרקע שטוחה עבור דולר sq.ft למכירת 7500 135000.00 $. . כל ההצעות תיחשבנה.
Cod. 26996

מכירה בית, טרינידד וטובגו, Caroni, Wyma, Chaguanas

865,118.30ILS
מכירה
בית

278.71 m²
מותג זה יפה מודרני מנותק חדש 3 חדרי אמבטיה 2 הבית מוגדר על פני 5000 מ"ר של קרקע באזור מגורים מאובטח ושקט בכל בית צ'אגואנאס .the הוא ממוזג; זה גם רעפים...
Cod. 21930

מכירה קרקע חקלאית, טרינידד וטובגו, Arima, Arima, North East Coast

9,772,727.27ILS
מכירה
קרקע חקלאית

0.93 m²
זה הוא 300 דונם הממוקם בחוף הצפוני המזרחי של הרפובליקה של טרינידד וטובגו. הקרקע טעונה עם טיק, סידר, מהגוני וכמות עצומה של עצים אקזוטיים אחרים. הוא מכ...
Cod. 19477

מכירה קרקע חקלאית, טרינידד וטובגו, Caroni, Wyma, off Uriah Butler Highway

4,565,902.16ILS
מכירה
קרקע חקלאית

29728.97 m²
הקרקע לפריהולד (8 דונם) שהיא אידיאלי עבור יזם עם חזון. המחיר הנקוב הוא במטבע טרינידד וטובגו אבל זה שווה ערך לכ 1,479,750.00 דולר לאחר פנייתי והחקירה ...
2005-2022 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. העדפות

    לשימוש טוב יותר של האתר Realigro, להגדיר את ההעדפות שלך עבור שפה, מטבע, מטר מרובע או מטר רבוע

    קבע עכשיו אל תציג שוב
BB