עוברים לאריזונה. גולה וחי באריזונה

 

 

 עם סדק באדמה, בערך קילומטר עמוק, שנחצב מנהר הקולורדו, הוא הוליד את הגרנד קניון, העמק הסלעי הנהדר עם נוף עוצר נשימה. אתה כבר מבין מה יהיה הכוכב של מדריך המיני שלנו היום, נכון? כן, היום נדבר על אחת המדינות האמריקאיות הייחודיות ביותר עם זהות תרבותית חזקה: אריזונה! ארץ זו שתוארה תמיד כשטופת שמש, עם עיר הבירה פיניקס, איננה אידיאלית רק ליהנות מחופשה אלטרנטיבית. זו גם יכולה להיות אפשרות ברת קיימא להתחיל מחדש מהתחלה, להשקיע בשוק הנדל"ן.

קניית נכס באריזונה יכולה להיות הפיתרון שיאפשר לך לתת תפנית לחיים שלך ... אז למה אתה מחכה? הפוך את עצמך בנוח: מדריך המיני שלנו, עם כל המידע הדרוש לך בכדי לעשות את הצעד החשוב הזה, עומד להתחיל!

 

             

אנו מתחילים כמו תמיד מהבסיס, או מהתיעוד הנחוץ בכדי להיות מסוגל לגשת באריזונה. מכיוון שהמערכת האמריקאית היא מערכת פדרלית, ברוב המקרים החקיקה הומוגנית. גם במקרה זה, באשר למסמכים שיוכלו להיכנס למדינה זו, קיימת התאמה חקיקתית.

מסיבות תיירותיות ובמשך תקופה שלא תעלה על 90 יום, מה שמכונה 'מודול אסטה של ​​ארה"ב', שמבטיח לך לנסוע במסגרת תוכנית ויזה ויתור, ולהימנע מהליכים בירוקרטיים ארוכים יהיה חובה, יחד עם הדרכון. ועמלנית. במקרים אחרים יהיה חובה להגיש בקשה לויזה.

לאחר שעברנו את המכשול הניהולי, אנו מתחילים להגיע ללב המדריך המיני שלנו, תוך ניתוח בפירוט של עלות הראייה באריזונה. מטעמי נוחות וכדי לאפשר לקוראינו קריאה מיידית יותר של המצב הכלכלי-פוליטי האמריקני, אנו נתייחס לפניקס, להכניס רשימה קטנה של סחורות ושירותים הנחוצים לראשונה, עם המחירים היחסיים.

ארוחה, מסעדה זולה 12.00 $

ארוחה לשני אנשים, מסעדה ממוצעת, שלוש מנות 60.00 $

תפריט ממקדונלד'ס (או תפריט שווה ערך) 7.50 $

חלב (רגיל), (1 ל ') 0.56 $

לינה של לחם לבן טרי (500 גרם) 2.47 $

אורז (לבן), (1 ק"ג) 4.42 $

ביצים (רגילות) (12) $ 2.10

גבינה מקומית (1 ק"ג) 10.38 דולר

חזה עוף (ללא עור, ללא עור), (1 ק"ג) 9.51 $

כרטיס לכיוון אחד (תחבורה מקומית) $ 2.00

מנוי חודשי (מחיר מלא) 64.00 $

בסיסי (חשמל, חימום, מיזוג אויר, מים, זבל) לדירה של 85 מ"ר 170.20 דולר

לאחר שראינו את יוקר המחיה באריזונה, נוכל סוף סוף להיכנס לתחום היקר לנו ביותר: תחום הנדל"ן!

לרכישת נכס באזורים המטרופוליניים ביותר, המחירים נעים סביב 1,509.10 $, בעוד שכדי לחתום על חוזה שכירות, עדיין בערים המרכזיות, המחירים מתחילים ב -883.47 דולר.

מה לומר, אנו מקווים כי המדריך המיני שלנו היה ממצה. למה אתה מחכה? רוצו להכין את הדרכון שלכם, כי אריזונה מחכה לכם!

Related Insights

  •  
    עוברים לאריזונה. גולה וחי באריזונה

         עם סדק באדמה, בערך קילומטר עמוק, שנחצב מנהר הקולורדו, הוא הוליד את הגרנד קניון, העמק הסלעי הנהדר עם נוף עוצר נשימה. אתה כבר מבין מה יהיה הכוכב של מדריך המיני שלנו היום, נכון? כן, היום נדבר על אחת המדינות האמריקאיות הייחודיות ביותר עם זהות תרבותית חזקה: אריזונה! ארץ זו שתוארה תמיד כשטופת ש ...

תוצאות החיפוש

דירה מסוגננת, מרוהטת ומרוהטת באלגנטיות, אחת מבתי ההנהלה הבכירים, המקוננת באוטובוס בלעדי ובטוח התאמה אישית דירות הבית מוגדלות על ידי מרפסת בגודל גדול...
$ 749k בדרום מערב ארה"ב אריזונה אזור בילטמור בית למכירה! זוהי הזדמנות מדהימה לרכוש בית כי הוא מוכן מוכן בבסיס של שיא Piestewa עם הכניסה הפרטית שלך לטי...
Cod. 17811

מכירה וילה, אריזונה, Maricopa County, Wickenburg, 790 W. Bralliar Rd

7,679,836.16ILS
מכירה
וילה

465 m²
זהו בית גדול בגודל 465 מ"ר (מרוהט ברובו) עם בית הארחה ושטח של 8 דונם או 80,000 מ"ר משטח הבנייה הטוב ביותר. אחד ממתקני ההשקעה היפים ביותר באריזונה - ...
UNAVAILABLE
2005-2021 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. העדפות

    לשימוש טוב יותר של האתר Realigro, להגדיר את ההעדפות שלך עבור שפה, מטבע, מטר מרובע או מטר רבוע

    קבע עכשיו אל תציג שוב
BB