מודעות נדל"ן באיטליה

 

משנת 2001 ואילך, שוק הנדל"ן האיטלקי אופיין בדינמיות בולטת. איטליה מתגאה במסורת ארוכה בהשקעות נדל"ן. מבין  מתושבי איטליה, 80% הם בעלי בתים.

איטליה שייכת לאזור האירו ולאזור אמנת שנגן המקבלים בברכה תנועה חופשית של אנשים,  נכסים וכספים. היציבות הכלכלית של איטליה ומיקומה האסטרטגי - המצאה על חוף הים התיכון וסמוך לבלקאנים ולאפריקה - עוררו עניין משקיעים מארה"ב שבחרו באיטליה לשם מימוש פרויקטים לבניית בתי מגורים ומבנים מסחריים.

איטליה הוציאה לפועל רפורמות כדי להקל את החקיקה בתחום המיסים והמחר, כך שתיווצר אווירה חיובית יותר להשקעות נדל"ן מקומיות ומארצות אחרות.

צפוי שבשנת 2008 מספר עסקאות הנדל"ן, שחווה עליות וירידות, יישאר יציב ובכך יאשר את הנטייה של השנתיים האחרונות, ובו בזמן יגדיל את ההכנסה הנובעת מתחום ההשכרה - לכן, צפוי ששוק הנדל"ן האיטלקי יושפע מתחום האשראי.

לאחר ארבע שנות צמיחה יציבות, מחירה המכירה של בתים חוזרים לרמות העומדות בשורה אחת עם ציפיות הביקוש, בעיקר בכל הנוגע לפלח השוק הבינוני.

בהשקפה של פיתוח שוק נדל"ן מבטיח כמו השוק האיטלקי, כדאי לבחון את מודעות הנדל"ן באיטליה ולבחון הזדמנויות למימוש השקעות טובות.

תוצאות החיפוש

Cod. 34162

מכירה ארבעה חדרי שינה, איטליה, Savona, Bergeggi, VIA TORRE D'ERE

2,031,687.00ILS
מכירה
ארבעה חדרי שינה

100 m²
אין סוכנות. דירה משופצת פנטסטית עם נוף מלא לים. שטח כולל אולם כניסה, מטבח עם נוף לים, סלון גדול עם נוף לים, 2 חדרי שינה זוגיים גדולים הן עם נוף לים, ...
Cod. 34160

מכירה בית טורי, איטליה, פורלי צ 'זנה, Cesena, Via De Nicola,

820,967.40ILS
מכירה
בית טורי

140 m²
Calisese צסנה - Cesenatico ד לענייני הסוכנות מציעה בבית מדורג בלעדי עם חצר פרטית בחזית, דב אתה יכול להחנות 2 מכוניות על הגב עם שטח ירוק. הנכס כולל מספ...
Cod. 34148

מכירה שני חדרי שינה, איטליה, סלרנו, Ascea, via mario napoli

203,168.70ILS
מכירה
שני חדרי שינה

50 m²
מרינה di Ascea: מיקום וליה, בעליית הגג בקומה השלישית מורכבת בחדר המטבח-סלון גדול, חדר שינה וחדר אמבטיה עם מקלחת. 100 מטרים מחוף הים.
Cod. 34147

מכירה בית, איטליה, סלרנו, Ascea, via del mirto

559,750.50ILS
מכירה
בית

120 m²
הון Ascea: בית בודד על שני מפלסים עם גינה גדולה, הכולל סלון גדול עם מטבח, אמבטיה ורמת מרפסת בקומת הקרקע, 3 חדרי שינה, חדר אמבטיה ומרפסת בקומה הראשונה....
1 / 1439
  1. העדפות

    לשימוש טוב יותר של האתר Realigro, להגדיר את ההעדפות שלך עבור שפה, מטבע, מטר מרובע או מטר רבוע

    קבע עכשיו אל תציג שוב
BB