מודעות נדל"ן באיטליה

 

משנת 2001 ואילך, שוק הנדל"ן האיטלקי אופיין בדינמיות בולטת. איטליה מתגאה במסורת ארוכה בהשקעות נדל"ן. מבין  מתושבי איטליה, 80% הם בעלי בתים.

איטליה שייכת לאזור האירו ולאזור אמנת שנגן המקבלים בברכה תנועה חופשית של אנשים,  נכסים וכספים. היציבות הכלכלית של איטליה ומיקומה האסטרטגי - המצאה על חוף הים התיכון וסמוך לבלקאנים ולאפריקה - עוררו עניין משקיעים מארה"ב שבחרו באיטליה לשם מימוש פרויקטים לבניית בתי מגורים ומבנים מסחריים.

איטליה הוציאה לפועל רפורמות כדי להקל את החקיקה בתחום המיסים והמחר, כך שתיווצר אווירה חיובית יותר להשקעות נדל"ן מקומיות ומארצות אחרות.

צפוי שבשנת 2008 מספר עסקאות הנדל"ן, שחווה עליות וירידות, יישאר יציב ובכך יאשר את הנטייה של השנתיים האחרונות, ובו בזמן יגדיל את ההכנסה הנובעת מתחום ההשכרה - לכן, צפוי ששוק הנדל"ן האיטלקי יושפע מתחום האשראי.

לאחר ארבע שנות צמיחה יציבות, מחירה המכירה של בתים חוזרים לרמות העומדות בשורה אחת עם ציפיות הביקוש, בעיקר בכל הנוגע לפלח השוק הבינוני.

בהשקפה של פיתוח שוק נדל"ן מבטיח כמו השוק האיטלקי, כדאי לבחון את מודעות הנדל"ן באיטליה ולבחון הזדמנויות למימוש השקעות טובות.

תוצאות החיפוש

Cod. 36934

מכירה עסק, איטליה, פזארו אורבינו, Pesaro, Via Milano,144

Reserved negotiation
מכירה
עסק

126 m²
אני מוכר מוצרי כתיבה וציוד משרדי במשך 21 שנים, חבילת לקוחות גדולה, אזור של תנועה אינטנסיבית. שירותים נרחבים, כולל צילום, מחייב, הדפסת קבצים, שליחת דו...
דירה למכירה Piazza Gramsci 4, Deiva Marina. דירה עם שטח קרקע של 109 מ"ר מרובע מסדרון הכניסה, מספר 4 חדרי שינה, סלון עם מטבחון, n. שלוש מרפסות, אח...
Cod. 36927

מכירה שני חדרי שינה, איטליה, פירנצה, Firenze, Borgo San Frediano

1,136,052.00ILS
מכירה
שני חדרי שינה

75 m²
פירנצה, סן פרדיאנו, שני חדרי שינה, קומה 2, 75 מ"ר, רצפת טרקוטה, קורות באחד האזורים הכי רגועים אבל מרכזיים של פירנצה, ליד Lungarno Vespucci, רק כמה דק...
Cod. 36913

מכירה בניין דירות, איטליה, קטאניה, Castiglione di Sicilia, Via Savoia8

231,418.00ILS
מכירה
בניין דירות

203 m²
אני מוכר בית אחוזה של המאה העשרים בקסטיליונה די סיציליה, אחד הכפרים היפים ביותר באיטליה, של חדרים 7, 160 מ"ר, סה"כ 203 מ"ר, הממוקם בקומה העליונה, הבני...
1 / 1619
  1. העדפות

    לשימוש טוב יותר של האתר Realigro, להגדיר את ההעדפות שלך עבור שפה, מטבע, מטר מרובע או מטר רבוע

    קבע עכשיו אל תציג שוב
BB