מודעות נדל"ן באיטליה

 

משנת 2001 ואילך, שוק הנדל"ן האיטלקי אופיין בדינמיות בולטת. איטליה מתגאה במסורת ארוכה בהשקעות נדל"ן. מבין  מתושבי איטליה, 80% הם בעלי בתים.

איטליה שייכת לאזור האירו ולאזור אמנת שנגן המקבלים בברכה תנועה חופשית של אנשים,  נכסים וכספים. היציבות הכלכלית של איטליה ומיקומה האסטרטגי - המצאה על חוף הים התיכון וסמוך לבלקאנים ולאפריקה - עוררו עניין משקיעים מארה"ב שבחרו באיטליה לשם מימוש פרויקטים לבניית בתי מגורים ומבנים מסחריים.

איטליה הוציאה לפועל רפורמות כדי להקל את החקיקה בתחום המיסים והמחר, כך שתיווצר אווירה חיובית יותר להשקעות נדל"ן מקומיות ומארצות אחרות.

צפוי שבשנת 2008 מספר עסקאות הנדל"ן, שחווה עליות וירידות, יישאר יציב ובכך יאשר את הנטייה של השנתיים האחרונות, ובו בזמן יגדיל את ההכנסה הנובעת מתחום ההשכרה - לכן, צפוי ששוק הנדל"ן האיטלקי יושפע מתחום האשראי.

לאחר ארבע שנות צמיחה יציבות, מחירה המכירה של בתים חוזרים לרמות העומדות בשורה אחת עם ציפיות הביקוש, בעיקר בכל הנוגע לפלח השוק הבינוני.

בהשקפה של פיתוח שוק נדל"ן מבטיח כמו השוק האיטלקי, כדאי לבחון את מודעות הנדל"ן באיטליה ולבחון הזדמנויות למימוש השקעות טובות.

תוצאות החיפוש

Cod. 33553

מכירה בית חוה, איטליה, אגריג 'נטו, Canicattì, contrada monteleone

290,241.00ILS
מכירה
בית חוה

160 m²
בית כפרי באזור C.da Monteleone 5 ק"מ Canicatti "(AG) מוערמים בקביעות. מ. 80 לתכנן. שטח קומת הקרקע פתוח גדול באזור במלאי אבל כרגע מחולק כמו אזור מגורים...
Cod. 33534

מכירה אחר (מגורים), איטליה, גנואה, Campomorone, Campomorone-Langasco

Reserved negotiation
מכירה
אחר (מגורים)

460 m²
Campomorone, באזור קנס (Langasco) חשיפה מעולה נוף דומיננטי, עם גישה פרטית בלעדית, אנו מציעים למכירת מגרש אחד: בית פרטי גדול מכל הצדדים, בפיתוח בכמה רמ...
Cod. 33533

מכירה אחר (מגורים), איטליה, גנואה, Genova, Genova Pegli

953,649.00ILS
מכירה
אחר (מגורים)

90 m²
ג'נובה Pegli (Garden) דירה פונה לדרום עמדה, מוארת, משופץ, איכות טובה מאוד, מתקנים עד רגיל, צריכת חשמל נמוכה: אולם כניסה, סלון, מטבח, מקלחת / אמבטיה, ח...
Cod. 33532

מכירה אחר (מגורים), איטליה, גנואה, Genova, Genova Pontedecimo

402,191.10ILS
מכירה
אחר (מגורים)

55 m²
גנואה Pontedecimo, במפרץ חניה למגורים, שקט, מוכרת אירוח, עם מרתף מוסך. בית נופש משופץ: קציר כניסה / במסדרון; מיטה בתא ראשונה, שינה או שימוש בסלון שני ...
1 / 1402
  1. העדפות

    לשימוש טוב יותר של האתר Realigro, להגדיר את ההעדפות שלך עבור שפה, מטבע, מטר מרובע או מטר רבוע

    קבע עכשיו אל תציג שוב
BB