מודעות נדל"ן באיטליה

 

משנת 2001 ואילך, שוק הנדל"ן האיטלקי אופיין בדינמיות בולטת. איטליה מתגאה במסורת ארוכה בהשקעות נדל"ן. מבין  מתושבי איטליה, 80% הם בעלי בתים.

איטליה שייכת לאזור האירו ולאזור אמנת שנגן המקבלים בברכה תנועה חופשית של אנשים,  נכסים וכספים. היציבות הכלכלית של איטליה ומיקומה האסטרטגי - המצאה על חוף הים התיכון וסמוך לבלקאנים ולאפריקה - עוררו עניין משקיעים מארה"ב שבחרו באיטליה לשם מימוש פרויקטים לבניית בתי מגורים ומבנים מסחריים.

איטליה הוציאה לפועל רפורמות כדי להקל את החקיקה בתחום המיסים והמחר, כך שתיווצר אווירה חיובית יותר להשקעות נדל"ן מקומיות ומארצות אחרות.

צפוי שבשנת 2008 מספר עסקאות הנדל"ן, שחווה עליות וירידות, יישאר יציב ובכך יאשר את הנטייה של השנתיים האחרונות, ובו בזמן יגדיל את ההכנסה הנובעת מתחום ההשכרה - לכן, צפוי ששוק הנדל"ן האיטלקי יושפע מתחום האשראי.

לאחר ארבע שנות צמיחה יציבות, מחירה המכירה של בתים חוזרים לרמות העומדות בשורה אחת עם ציפיות הביקוש, בעיקר בכל הנוגע לפלח השוק הבינוני.

בהשקפה של פיתוח שוק נדל"ן מבטיח כמו השוק האיטלקי, כדאי לבחון את מודעות הנדל"ן באיטליה ולבחון הזדמנויות למימוש השקעות טובות.

תוצאות החיפוש

Cod. 33207

מכירה אחר (מגורים), איטליה, לטינית, Latina, VIA LILIUM

701,624.00ILS
מכירה
אחר (מגורים)

90 m²
במצב טוב דירה בקומה שלישית עם מעלית מורכבת של סלון למטבח חדר שינה של ילדים עם שני חדרי שנת BATHROOMS אחד עם אמבטיה ומקלחת מגודר חניה במרתף מעשי מרפסת ...
Cod. 33206

מכירה אחר (מגורים), איטליה, ססארי, Loiri Porto San Paolo, L' Ulivariu

1,011,164.00ILS
מכירה
אחר (מגורים)

110 m²
אפילו הנוף מסייע ליצור בית שנותן לך שקט נפשי, שגורם לך להרגיש בברכה, אשר יהיה דומה, במיוחד אם זה מוכנס בסביבה מאתגרת של נוף, עם נוף פתוח מעל האזור הכפ...
Cod. 33205

מכירה אחר (מגורים), איטליה, בנוונטו, Faicchio, faicchio

536,536.00ILS
מכירה
אחר (מגורים)

300 m²
Faicchio, באזור פנורמי עם חשיפה מעולה, למכירת הנדל"ן מורכב: שתי יחידות עם סובבי ארץ 17,000 על מטר מרובע. (שטוח, השקיה) יחידה לי ^: בית במצב טוב, פנימי...
Cod. 33204

מכירה אחר (מגורים), איטליה, בנוונטו, Cerreto Sannita, corso D'andrea

598,444.00ILS
מכירה
אחר (מגורים)

90 m²
Cerreto Sannita (BN) למכירה: דירת 5.5 חדרים ואבזרים. זה שוכן בבניין היסטורי מרכזי ברחוב הראשי של הכפר, מול כנסיית אנטוניו Sant", מתקיים חלוקה פנימית כ...
1 / 1376
  1. העדפות

    לשימוש טוב יותר של האתר Realigro, להגדיר את ההעדפות שלך עבור שפה, מטבע, מטר מרובע או מטר רבוע

    קבע עכשיו אל תציג שוב
BB