מודעות נדל"ן באיטליה

 

משנת 2001 ואילך, שוק הנדל"ן האיטלקי אופיין בדינמיות בולטת. איטליה מתגאה במסורת ארוכה בהשקעות נדל"ן. מבין  מתושבי איטליה, 80% הם בעלי בתים.

איטליה שייכת לאזור האירו ולאזור אמנת שנגן המקבלים בברכה תנועה חופשית של אנשים,  נכסים וכספים. היציבות הכלכלית של איטליה ומיקומה האסטרטגי - המצאה על חוף הים התיכון וסמוך לבלקאנים ולאפריקה - עוררו עניין משקיעים מארה"ב שבחרו באיטליה לשם מימוש פרויקטים לבניית בתי מגורים ומבנים מסחריים.

איטליה הוציאה לפועל רפורמות כדי להקל את החקיקה בתחום המיסים והמחר, כך שתיווצר אווירה חיובית יותר להשקעות נדל"ן מקומיות ומארצות אחרות.

צפוי שבשנת 2008 מספר עסקאות הנדל"ן, שחווה עליות וירידות, יישאר יציב ובכך יאשר את הנטייה של השנתיים האחרונות, ובו בזמן יגדיל את ההכנסה הנובעת מתחום ההשכרה - לכן, צפוי ששוק הנדל"ן האיטלקי יושפע מתחום האשראי.

לאחר ארבע שנות צמיחה יציבות, מחירה המכירה של בתים חוזרים לרמות העומדות בשורה אחת עם ציפיות הביקוש, בעיקר בכל הנוגע לפלח השוק הבינוני.

בהשקפה של פיתוח שוק נדל"ן מבטיח כמו השוק האיטלקי, כדאי לבחון את מודעות הנדל"ן באיטליה ולבחון הזדמנויות למימוש השקעות טובות.

תוצאות החיפוש

Cod. 37448

מכירה ארבעה חדרי שינה, איטליה, בארי, Bari, Viale Unità d'Italia

1,063,625.00ILS
מכירה
ארבעה חדרי שינה

110 m²
דירה 4 חדרים עם כניסה גדולה + אביזרים וכביסה כפולה 3 מרפסות שאחת מהן נמכרה למכירה. מאוד מרכזי ושירת הוא כמה צעדים מן התחנה, מן האוניברסיטאות, של הכנסי...
Cod. 37438

מכירה בית, איטליה, פלרמו, Alia, via Santa Croce

382,905.00ILS
מכירה
בית

100 m²
דירת דופלקס, משופצת לחלוטין, במרכז ההיסטורי של עליה. נוף פנורמי, בהיר מאוד. 2 חדרי אמבטיה, מטבח גדול, מרפסת ומרפסת.
Cod. 37434

מכירה וילה, איטליה, רייטי, Greccio, VIA SPINACCETO

2,127,250.00ILS
מכירה
וילה

350 m²
במרכז איטליה, שוכן בעמק סנטה של ​​סן פרנצ'סקו, הממוקם בעיר Greccio, מפורסם בסצינת המולד הראשונה בעולם, למכירה וילה גדולה בגודל גדול, עם בריכת שחייה, ג...
Cod. 37412

מכירה שני חדרי שינה, איטליה, ססארי, Porto Cervo, via porto vecchio

2,935,605.00ILS
מכירה
שני חדרי שינה

90 m²
דירה משופצת בשנת 2018 בקומת הקרקע עם גינה ומרפסת פנורמית הממוקם במתחם הנמל, כמה מטרים מן הנמל הישן ומרכז פורטו צ'רבו. הנכס כולל סלון גדול המשקיף על מר...
1 / 1630
  1. העדפות

    לשימוש טוב יותר של האתר Realigro, להגדיר את ההעדפות שלך עבור שפה, מטבע, מטר מרובע או מטר רבוע

    קבע עכשיו אל תציג שוב
BB